STARTER @Virumaa

Uus programm algab sügisel 2019

Praktilistes seminarides käsitletakse ettevõtlusega seotud teemasid: ärimudeli loomist, tootearendust, turundust ja müüki, ideede esitlemist (pitching) ja palju muud. Paralleelselt toimuvad individuaalsed nõustamised juhendajate ja ärimentoritega. Programmi läbimiseks peab meeskond osalema töötubades, vahehindamisel ning äri- ja projektiideede konkursil Kaleidoskoop. Kõik seminarid on tasuta!​

Narva STARTER programmi ajakava:

20.09’’Ideede häkaton’

Kuidas leida ideid, mille põhjal häid ideid ära tunda ja mida ideega edasi teha?
Ideede häkatonil aitame ideid leida, testida ja ellu viia!

Aeg: 13.00 – 17.00

Koht: TÜ Narva Kolledž (Raekoja plats 2, Narva)


12.10 Tootearendus ja disain  (Narva)

Töötoa eesmärk on anda ülevaade disaini (toote- ja teenuse arenduse) protsessist ning tutvustada osalejatele erinevaid tehnikaid ning need ka töötoas läbi proovida iga tiimi enda idee peal.

Aeg: 15.00 – 18.00

Koht: TÜ Narva Kolledž (Raekoja plats 2, Narva)


Finantsid. Turunduse ja müügi töötuba.

Töötuba on praktiline ja ka teooria osas on toodud praktilised näited, mida osalejad saaksid oma ideele koheselt rakendada. Töötoa eesmärk on panna osalejad defineerima oma täpset toodet/teenust, mõtlema selle turundamisele.

Aeg: 14.30 – 18.00

Koht: TÜ Narva Kolledž (Raekoja plats 2, Narva)


09.11 Esitlusoskus e Pitching (Kohtla-Järve)

Töötoa eesmärk on harjutada ärimudeli esitlust. Osalejad on omandanud oskused, mis võimaldab mõjusalt esitleda oma ärimudel investorile, ekspertidest koosnevale žüriile ja ning tulla toime küsimustega.

Aeg: 12.30 – 15.45

TTÜ Virumaa Kolledzis.


23.11 Mentorite tagasisisde sessioon @NarvaKolledž

Töötoa eesmärk on anda tudengimeeskondadele võimalikult sõltumatut ja mitmekesist tagasisidet ning tuua programmi n.ö päriseluline, ettevõtluse praktilis-kogemuslik vaade

Koht: NarvaKolledž


13.12 Kaleidoskoop Eelvoor (Tartu)

Eelvoorust valitakse välja 10 parimat meeskonda, kes saavad võimaluse esitleda oma äriideed sTARTUp Day äriideede esitlemise laval! Lisaks antakse üllatusauhindasid.

Koht: Tartu


24.01.19 sTARTUp Day KALEIDOSKOOP Finaal (Tartu)

 Lavale saavad oma äriideed esitlema 10 parimat meeskonda. Valitakse välja STARTER programmi parim äriidee ja Kaleidoskoobi parim äriidee!

Koht: Tartu


Täpsem info IdeeLabori kodulehel!

Kontakt: Denis Larchenko
denis.larchenko@ut.ee
ideelabor.ut.ee/virumaa