STARTER@Kohtla-Järve

Kohtla-Järve STARTER selleks hooajaks lõppenud 🙂

Vaata mõningaid 2020 programmi pilte.

Kõigil on mingi idee. Aga mis on vaja, et sellest ka äri saaks? Mis tööriistad kasutusele võtta ja sammud tuleks teha? Tule ja saa vastused, kõvasti kontakte-kogemusi ning alusta soovil ettevõtlusteekonda! Finaalis jagati eelmistes programmides rahalisi ja praktilisi auhindugi kokku ligi 20 000 € väärtuses!

Töötoad toimuvad TalTech Virumaa Kolledžis (Järveküla tee 75, Kohtla-Järve) ja vajadusel/kokkuleppel toimuvad ka era-coachingud tiimidele koolides.


2022 kevadine KAVA ja tähtajad!
*mõnede sündmuste täpne aeg ning ka esinejad võivad veel muutuda

Alusta siit illustratsioon 31. jaanuar

AVALÖÖK: Inspiratsioonikõneleja – ÜLLATUS! 😉
ja Ideede häkaton!

Sul võib olla idee, kuid ei pea olema. Kui oled spetsialist või lihtsalt super energiaga, siis mõni tiim vajab sind kindlalt. Kui oled vähegi huvitatud, tasub kohale tulla! Oma algusest ja edust tuleb rääkima keegi, kes ka siin oma mõtteid jagab: chasingunicornsmovie.com/kool 

14. veebruar

Ärimudeli KoolitusMihkel Kahju

Millest koosneb üks äri, projekt või ettevõtmine? Kuidas need tükid omavahel seotud on ja koos töötama peavad? See mudel on aluseks väga mitmekülgsetele ettevõtmistele! Lisaks paneme siin paika meeskonnad (2-5 inimest): kes tunneb millise ideega töötamiseks sisemist motivatsiooni?

Colours and notepad

28. veebruar

Teenuse disain ja tootearendusMihkel Kahju

Kuidas lihvida oma teenus või toode tarbijale kõige paremini kasutatavaks ja kõige efektiivsemalt oma funktsiooni täitvamaks. Mõtteviisid ja tegevused vajalikud, et oma toode parimaks saada.

01. märts
23:59

TÄHTAEG: Meeskonna registreerimine reg.starteridea.ee keskkonnas!

graphs on a computer 14. märts

Turundus ja reklaamMihkel Kahju

Raha kulutada on lihtne. Kuidas aga panna oma toode või teenus raha sisse tooma? Turundus ei ole ainult reklaam. Müük on tähtsaim osa äris – kui pole müüki, ei püsi ka äri.

21. märts
23:59
TÄHTAEG: Sisesta ühelauseline idee kirjeldus reg.starteridea.ee keskkonda!
1. aprill ?

Mentorõhtu “Startup Speed Dating Night”
(toimub spatial.chat keskkonnas – saadame lingi)

Kohtu nii paljude huvitavate mentoritega, kui jaksad, kogu punkte ja võida lisaks väärt tagasisidele ka auhind! 😉 Mentorid eri ettevõtjad, investorid, konsultandid ning suurfirmade juhtivtöötajad.


Dollarimärgid valgusest

11. aprill

Finantside juhtimine-planeerimine ettevõtluses

See ei ole põhjalik raamatupidamiskursus. See on huvitav vaade alustavaile ettevõtjatele vajalikesse mõtteviisidesse läbi ettevõtja silmade. Lisaks saab ka oma mudeli eri plokkide kohta tagasisidet.


02. mai

Esitlus ja esinemine

Oskus avalikult esineda on oluline väga paljudes kohtades elus: koolis, tööl ja tööintervjuul, huvialadega tegeledes, poliitikas, investoritele ideed esitledes. Siin saad kätte põhitõed ning ka “sügavas kohas vette hüpata” ehk publiku ees esinemist harjutada. 

08. mai
23:59
TÄHTAEG: Saada juhendajale onepager ehk äriidee kirjeldus ühel lehel!

16. mai
23:59
TÄHTAEG: Valmista max 3min videopitch ja toimeta see juhendajani!

Pitching guy

23. mai
 
Mentorite tagasiside sessioon, finalistide  välja kuulutamine

27. mai ?

Finaal ja Demo Day

Parimad eri STARTERite eelvoorudest esitavad oma idee ekspertidest kohtunikele ja võivad võita ägedaid, praktilisi ja väärtuslike auhindu sponsoritelt ja partneritelt!
Auhinnad:

  • Grand Prix – 1000 eur from Tallinn City Enterprise Department
  • Inspirational Prize (two prizes) – 500 eur from Tallinn City Enterprise Department
  • Tehnopol Startup Incubator Special Prize – 5 hours of mentor meetings and Fast Track to Tehnopol Startup Incubator Investor Panel
  • Prototron Special Prize – Fastpass to Prototron program (preselection to TOP50)
  • Estonian Business Angels Network Special Prize: Investor Hours with Angel Investors
  • Tera Ventures Special Prize – 1on1 mentoring session with Tera Ventures investment team member
  • several other prizes from Admiral Markets, Avokaado, Hedman Partners, Hooandja, Limitless Fund, Startup Estonia, Tallinn Creative Incubator etc

 

STARTER programm on haridustasemete ülene programm ning selle sihiks on õppijate ettevõtlikkuse ja ettevõtlusalaste pädevuste kasv ning praktilise meeskondliku ettevõtlusalase kogemuse omandamine tegevuspõhises (hands-on) õpikeskkonnas, suurendamaks osalejate ettevõtlusaktiivsust ning valmisolekut alustada ettevõtlusega. Sealjuures meeskondade hulka võib lugeda ka õppijate juba registreeritud ettevõtted. Programm võimaldab idee, meeskonna, ärimudeli, toote ja teenuse terviklikku arendust, mentor- ja nõustamistuge. STARTER programmi üks alustugesid on võrgustumine. Võrgustumise all peetakse silmas eri valdkondades, haridustasemetel ja -liikides ning õppeasutustes õppijate koos tegutsemist, samuti koostööd ettevõtjate ning teiste ettevõtluse ökosüsteemis osalejatega.

   

Tõmba ärimudeli kangaga flaier siit.

Kontakt ja lisainfo:
Mihkel Kahju, TalTech Virumaa kolledž, ettevõtlusjuht
E-post: mihkel.kahju@taltech.ee
Telefon: +372 508 9815