STARTER@Kohtla-JärveÄriideede arendamise programm erinevate haridusasutuste ja haridustasemete õppuritele (töötoad reedeti). Kõigil on idee. Aga mis on vaja, et sellest ka äri saaks? Mis tööriistad kasutusele võtta ja sammud tuleks teha? Tule ja saa vastused ning alusta soovil ettevõtlusteekonda!

REGISTREERU valides ülalt paremalt “SIGN UP”!  >  Sisesta e-mail või rega Facebooki nupuga;  >  Seejärel vali registreerimisvormis programmiks Kohtla-Järve. 

Töötoad toimuvad neljapäeviti/reedeti TalTech Virumaa Kolledžis (Järveküla tee 75, Kohtla-Järve), on üle kantud Zoomis ja toimuvad ka era-coachingud tiimidele.


2020 programm ja ajakava

Alusta siit illustratsioon 18.09

AVALÖÖK: Inspiratsioonikõneleja – ÜLLATUS! 😉
Ideede häkaton
ja ärimudelite töötuba
Mihkel Kahju

Sul võib olla idee, kuid ei pea olema. Kui oled spetsialist mõnel ajal, siis mõni tiim võib sind vajada. Kui oled vähegi huvitatud, tasub kohale tulla!  Avalöögil zoomis osaleja (pass: 305523), rega end siin: https://bit.ly/2EboXGQ 

 

Colours and notepad

02.10

Teenuse disain ja tootearendusHelen Kokk

Kuidas lihvida oma teenus või toode tarbijale kõige paremini kasutatavaks ja kõige efektiivsemalt oma funktsiooni täitvamaks. 

Dollarimärgid valgusest 09.10 kell 14:15

Finantside juhtimine-planeerimine ettevõtlusesMargus Tamm
Coaching sessioonid
 – Mihkel Kahju

See ei ole põhjalik raamatupidamiskursus. See on huvitav vaade alustavaile ettevõtjatele vajalikesse mõtteviisidesse. Läbi ettevõtja silmade. Lisaks saab ka oma mudeli eri plokkide kohta tagasisidet.

15.10 Mentorõhtu Startup Speed Dating Night
(Kell 18.00-21.00 Tallinnas)

graphs on a computer

30.10 kell 14:15

Turundus ja müükMihkel Kahju

Raha kulutada on lihtne. Kuidas aga panna oma toode või teenus raha sisse tooma? Turundus ei ole ainult reklaam. Müük on tähtsaim osa äris – kui pole müüki, ei püsi ka äri.


20.11


Esitlus ja esinemine Kaire Viil

Oskus avalikult esineda on oluline väga paljudes kohtades elus: koolis, tööl ja tööintervjuul, huvialadega tegeledes, poliitikas, investoritele ideed esitledes. Siin saad kätte põhitõed ning ka “sügavas kohas vette hüpata” ehk publiku ees esinemist harjutada. 

Pitching guy

27.11 Mentorite tagasiside sessioon ja võistluse eelvoor
(kell 15.00-19.00 TÜ Narva Kolledžis)

04.12

Parimatele edasipääs võistluse finaali Tallinnas

 

Ajule annab üritustel jõudu Corny

Tõmba ärimudeli kangaga flaier siit.

Kontakt ja lisainfo:
Mihkel Kahju, TalTech Virumaa kolledž, ettevõtlusjuht
E-post: mihkel.kahju@taltech.ee
Telefon: +372 508 9815